Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | SAS |
| Capacitatea de schimbare | Hot |
| Capacitatea maxima a sectorului | 512 B |
| Viteza de rotatie | 7200 rpm |
| Rata de biți a datelor externe | 12 Gbps |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 12 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.2 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.1 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.2 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: MG09ACA18TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD18 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de biți a datelor externe6 GbpsTimpul mediu între defecțiuni2500
Referinta: 400-BLLE-05 B
Marca: DELL EMC
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD8 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareHotCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de biți a datelor externe6 GbpsGaranția produselelor ret
Referinta: ST28000NT000 B
Marca: SEAGATE
Referinta: ST8000VN004 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD8 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareColdCapacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinut
Referinta: S26361-F5543-L124 L
Marca: FUJITSU TS
Fujitsu HD SAS 12G 2.4TB 10K 512e 2.5' HOT Pluggable EP (SFF)
Referinta: MG11ACA24TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD24 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache1024 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelo
Referinta: 345-BDRK 3
Marca: DELL
960GB SSD SATA RI 6Gbps 2.5" HP CK
Referinta: WUH722020CLE6L4 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD20 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16
Referinta: ST4000NM024B B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD4 TBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16
Referinta: ST10000VN000 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD10 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.1