Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Factor de formă | 3.5" |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 512 MB |
| Viteza de rotatie | 7200 rpm |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 281 Mbps |
| Rata de biți a datelor externe | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^15 |
| Timpul mediu între defecțiuni | 1000000 h |
| Caracteristici | Shock Resistance 24/7 Rotational Vibration Safeguard (RVS) Advanced Format (AF) Halogen Free Conventional Magnetic Recording (CMR) |
| Toleranta la soc in mod operare | 70G @ 2ms |
| Toleranta la soc stocare | 250G @ 2ms |
| Toleranta la vibratii in operare | 0.75G @ 5-300Hz |
| Toleranta la vibratii stocare | 3G @ 5-500Hz |
| Tensiunea de alimentare maxima | 12 V |
| Tensiunea de alimentare minima | 5 V |
| Consumul maxim de energie | 6.75 W |
| Consumul minim de energie | 3.49 W |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 5 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Nivel tipic de zgomot de operare | 34 dB |
| Adâncime (mm) | 147 mm |
| Înălțime (mm) | 26.1 mm |
| Lățime (mm) | 101.85 mm |
| Greutatea nominală | 0.69 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 102 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 147 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 27 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.72 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.71 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 228 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 308 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 410 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 15 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 4260557512968 |
Referinta: 400-ATJL-05 B
Marca: DELL EMC
Locatia dispozitivuluiPlug-in ModuleFactor de forma2.5"Capacitate de stocare1.2 TBSuporta canal de dateSASCapacitatea de schimbareHotCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie10000 rpmRata de transfer extern a datelor sustinuta12 GbpsCarac
Referinta: ST10000VN000 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD10 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.1
Referinta: WD161KFGX B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD16 TBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta259 MbpsRata de biți a dat
Referinta: MG06ACA600E B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD6 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor
Referinta: MG11ACA22TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD22 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache1024 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelo
Referinta: ST30000NT011 B
Marca: SEAGATE
Referinta: HDWG51JUZSVA B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD18 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.17 msRata de transfer intern a datelor
Referinta: MN10ADA600S B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD6 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta281 MbpsRata de biți a date
Referinta: MG09ACA12TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD12 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie72000 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta268 MbpsRata de biți a da
Referinta: WUS721208BLE6L4 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD8 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16