Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Factor de formă | 3.5" |
| Capacitatea SSD | 10 tb |
| Suportă canalul de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 256 MB |
| Capacitatea maxima a sectorului | 4096 B |
| Viteza de rotatie | 7200 rpm |
| Intirzierea medie rotationala | 4.16 ms |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 2169 Mbps |
| Rata de biți a datelor externe | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^15 |
| Caracteristici | S.M.A.R.T. 24/7 |
| Toleranta la soc in mod operare | 70G @ 2ms |
| Toleranta la soc stocare | 250G @ 2ms |
| Toleranta la vibratii in operare | 0.5G @ 22-350Hz |
| Nominal Supply Voltage | 5 V |
| Tensiunea de alimentare maxima | 12 V |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 5 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 95 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 5 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 3048 m |
| Altitudine max. de depozitare | 12192 m |
| Nivel tipic de zgomot de operare | 34 dB |
| Adâncime (mm) | 146.99 mm |
| Înălțime (mm) | 26.11 mm |
| Lățime (mm) | 101.85 mm |
| Greutatea nominală | 0.69 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.72 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.7 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 15.6 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 15 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.6 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 8719706022859 |
Referinta: MG11ACA20TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD20 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache1024 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelo
Referinta: 161-BBRC 3
Marca: DELL
2TB HDD SATA 6Gbps 7.2K 512n 3.5in Hot-P
Referinta: ST8000NT001 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiPlug-in ModuleFactorul de formă3.5"Capacitatea SSD8 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareHotCapacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rp
Referinta: WUH722018CLE6L4 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD18 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16
Referinta: ST10000NT001 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiPlug-in ModuleFactorul de formă3.5"Capacitatea SSD10 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareHotCapacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 r
Referinta: ST8000VN004 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD8 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareColdCapacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinut
Referinta: ST6000NM019B 3
Marca: SEAGATE
HDD Server Seagate Exos Enteprise 6TB SATA-III 7200rpm 256mb
Referinta: 0F62785 3
Marca: WD
Western Digital Ultrastar DC HC580. HDD capacity: 22 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA
Referinta: WD260KFGX B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD26 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta287 MbpsRata de biți a dat