Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locatie dispozitiv | Integrat |
| Factor forma | 3.5" |
| Capacitate de stocare | 2 TB |
| Suporta canal de date | SATA III-600 |
| Capacitatea de schimbare | Cold |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 256 MB |
| Viteza de rotatie | 7200 rpm |
| Rata de transfer extern a datelor sustinuta | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^14 |
| SATA Interface (cantitate) | 1 |
| SATA Interface Connector (tip) | SATA 7-pin |
| Consum maxim de energie | 8 W |
| Consum minim de energiie | 0.75 W |
| Temperatura ambientală maximă de funcționare | 60 °C |
| Temperatura ambientală minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambientala maxima la care nu functioneaza | 70 °C |
| Temperatura ambientala minima la care nu functioneaza | -40 °C |
| Adancime (mm) | 146.99 mm |
| Inaltime (mm) | 26.11 mm |
| Latime (mm) | 101.6 mm |
| Greutate nominala | 0.626 kg |
| Produse returnabile aflate in garantie | Da |
| Termen garantie (luna) | 24 luna(i) |
| Criterii de validare a garantiei | Număr de serie |
| Greutatea bruta a pachetului | 0.425 kg |
| Greutatea neta a pachetului | 0.415 kg |
| Bucati in pachet | 1 |
| Greutatea bruta a cutiei | 11.9 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.02 kg |
| Pachete (colete) in cutie | 25 |
| Tip pachet | Box |
| EAN Code | 8719706011280 |
Referinta: WD80EAAZ B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă3.5"Capacitatea SSD8 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBViteza de rotatie5640 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta215 MB/sRata de transfer ex
Referinta: 345-BJSM L
Marca: DELL
480GB SSD SATA 6Gbps Read Intensive 512e 2.5in with 3.5in HYB carrier, 1DWPD, CK (Compatibil T160)
Referinta: HAS5300-12T L
Marca: Synology
Synology SAS HDD 12TB 3.5” Enterprise 12GB/s 7200 rpm Cache 256MB 2.5 million hours MTBF, 5 years warranty
Referinta: HAT5320-4T L
Marca: Synology
Synology HDD 4TB 3.5” Enterprise SATA 6GB/s, 7200 rpm, Max. Sustained Data Transfer 281MB/s, Cache Buffer 512MB, 2.0 million hours MTBF, Low power consumption: 3.49W active idle / 7.29W operating, 5 years warranty
Referinta: HAT5320-24T L
Marca: Synology
Synology HDD 24TB 3.5” Enterprise SATA 6GB/s 7200 rpm Cache 512MB 2.5 million hours MTBF, 5 years warranty
Referinta: WD40EZZX B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD4 tbSuportă canalul de dateSATACapacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBViteza de rotatie5400 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta185 MbpsCaracteristiciAdvanced Powe
Referinta: HAT3300-4T L
Marca: Synology
Synology HDD Plus Series 4TB 3.5” NAS SATA, 5400 rpm,Cache 256 MB, Interface Speed 6 GB/s, MTBF 1.0 million hours, 3 years warranty
Referinta: ST8000DM004 B
Marca: SEAGATE
Locatie dispozitivIntegratFactor forma3.5"Capacitate de stocare8 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitatea de schimbareColdCapacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BCapete8Viteza de rotatie5400 rp
Referinta: ST16000DM001 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiIntegratFactor de formă3.5"Capacitatea SSD16 TBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datel
Referinta: HAT3320-20T L
Marca: Synology
Synology HDD Plus Series 20TB 3.5” NAS SATA, 7200 rpm, Cache buffer 1GB, Interface Speed 6 GB/s, MTBF 1.2 million hours, 3 years warranty