Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| HDD (tip) | Portabil |
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitatea SSD | 1 TB |
| Suportă canalul de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 128 MB |
| Capacitatea maxima a sectorului | 4096 B |
| Viteza de rotatie | 5400 rpm |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 140 MB/s |
| Rata de biți a datelor externe | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^14 |
| Start / Stop Cycles | 600000 |
| Caracteristici | Halogen Free |
| Toleranta la soc in mod operare | 400G @ 2ms |
| Toleranta la soc stocare | 1000G @ 1ms |
| SATA III | 1 |
| Nominal Supply Voltage | 5 V |
| Consumul maxim de energie | 1.7 W |
| Consumul minim de energie | 0.45 W |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Nivel tipic de zgomot de operare | 20 dB |
| Adâncime (mm) | 100.35 mm |
| Înălțime (mm) | 7 mm |
| Lățime (mm) | 69.85 mm |
| Greutatea nominală | 0.09 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.1 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.09 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 5 kg |
| Ambalaje în cutie | 50 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 763649098301 |
Referinta: SXS1000/1000G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiExternFactor de formăPortabilCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateUSB 3.2 GEN 2Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCablu inclusCablu USB de tip A la tip CCuloare externăBlackRata maximă de citire
Referinta: STJR2000400 B
Marca: SEAGATE
DenumireStorage Expansion Card (CFXSSD/2TB/PCIE)Produse parinteXbox Series X|SProduse returnabile aflate in garantieDaTermen garantie (luna)36 luna(i)Criterii de validare a garantieiNumăr de serieGreutatea bruta a pachetului0.073 kgGreutatea neta a pachet
Referinta: STKX5000403 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate 5TB Game Drive Xbox USB 3
Referinta: STKP26000400 3
Marca: SEAGATE
HDD EXT SG 26 TB 3.5" 3.0 EXPANSION BK
Referinta: STJL4000400 B
Marca: SEAGATE
Type of External DriveHard Disk DriveHard Drive Internal Form Factor2.5inStorage Capacity4 TBData Channel ExternalUSB 3.0External Data Bit Rate5 GbpsNecesita sistem de operareMicrosoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 10InterfacesUSB 3.
Referinta: SXS2000/1000G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiExternFactor de formăPortabilCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateUSB 3.2 GEN.2 2x2Culoare externăBlackRata maximă de citire consecutivă2000 MBpsRata maximă de scriere consecutivă2000 MBpsUSB 3.2 Gen. 2 x21 (USB Type-C)Temperatu
Referinta: AHV620S-4TU31-CBK 3
Marca: ADATA
HDD extern ADATA, 4TB, HV620S, 2.5", USB3.1, Negru, Slim
Referinta: STKL5000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 5TB, 2.5", iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
Referinta: ST2000LM015 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternHDD (tip)PortabilFactorul de formă2.5"Capacitate de stocare2 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de tr
Referinta: STKP24000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate 24TB 3.5" USB 3.0 Black