Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| HDD (tip) | Portabil |
| Factorul de formă | 2.5" |
| Capacitate de stocare | 2 TB |
| Suporta canal de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 128 MB |
| Capacitatea maxima a sectorului | 4096 B |
| Viteza de rotatie | 5400 rpm |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 140 MB/s |
| Rata de transfer extern a datelor sustinuta | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^14 |
| Start / Stop Cycles | 600000 |
| Caracteristici | Halogen Free |
| Toleranta la soc in mod operare | 400G @ 2ms |
| Toleranta la soc stocare | 1000G @ 1ms |
| SATA III | 1 |
| Nominal Supply Voltage | 5 V |
| Consum maxim de energie | 1.8 W |
| Consum minim de energiie | 0.5 W |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Nivel tipic de zgomot de operare | 22 dB |
| Adâncime (mm) | 100.35 mm |
| Înălțime (mm) | 7 mm |
| Lățime (mm) | 69.85 mm |
| Greutatea nominală | 0.09 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.09 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 5.5 kg |
| Ambalaje în cutie | 50 |
| Tipul ambalajului | Box |
| Codul EAN | 763649098318 |
Referinta: STKP16000400 B
Marca: SEAGATE
Tipul unității externeUnitate hard diskFactor de formă intern al hard disk-ului3.5inCapacitatea de stocare16 TBCanal de date externeUSB 3.0External Data Bit Rate5 GbpsNecesită un sistem de operareMicrosoft Windows 10 , Apple Mac OS 10.12 sau variante mai
Referinta: STHA4000800 3
Marca: LACIE
HDD Extern LaCie, 4TB, d2 PROFESSIONAL, USB3.1 Type C, Reading speed: up to 240 MB/s, Negru
Referinta: STHA8000800 3
Marca: LACIE
HDD Extern Lacie, D2 Professional, 8TB, 3.5", USB 3.0, 7200 RPM
Referinta: LAC9000633 3
Marca: LACIE
HDD extern Lacie, 4TB, Mini, 2.5", USB3.0, argintiu, Shock rain pressure resistant
Referinta: HDTB510MK3AA B
Marca: TOSHIBA
Termen de garanție (o lună)48 luna(i)Lungimea ambalajului (mm)78 mmLățimea ambalajului (mm)109 mmÎnălțimea ambalajului (mm)14 mmGreutatea brută a ambalajului (kg)0.15 kgBucăți în ambalaj1Greutatea brută a cutiei (kg)3 kgCodul EAN4260557512401
Referinta: STJR2000400 B
Marca: SEAGATE
DenumireStorage Expansion Card (CFXSSD/2TB/PCIE)Produse parinteXbox Series X|SProduse returnabile aflate in garantieDaTermen garantie (luna)36 luna(i)Criterii de validare a garantieiNumăr de serieGreutatea bruta a pachetului0.073 kgGreutatea neta a pachet
Referinta: ST5000LM000 B
Marca: SEAGATE
Locatie dispozitivInternHDD (tip)PortabilFactor forma2.5"Capacitate de stocare5 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de transfer in
Referinta: STJL2000400 B
Marca: SEAGATE
Type of External DriveHard Disk DriveHard Drive Internal Form Factor2.5inStorage Capacity2 TBData Channel ExternalUSB 3.0External Data Bit Rate5 GbpsNecesita sistem de operareMicrosoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 10InterfacesUSB 3.
Referinta: ST500LM030 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternHDD (tip)PortabilFactor de formă2.5"Capacitatea SSD500 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de transf