Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Type of External Drive | Hard Disk Drive |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5in |
| Storage Capacity | 2 TB |
| Data Channel External | USB 3.2 Gen 1 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Necesita sistem de operare | Microsoft Windows 8.1 , Microsoft Windows 10 , Apple Mac OS 10.13 sau variante mai noi |
| Interfaces | USB 3.2 Gen 1 |
| Accesorii incluse | Ghid de utilizare |
| Cablu inclus | USB Type A to Micro-B Cable |
| Culoare externă | Red |
| Software Included | Backup Software |
| Adâncime (mm) | 109 mm |
| Înălțime (mm) | 14 mm |
| Lățime (mm) | 78 mm |
| Greutatea nominală | 0.149 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.149 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.149 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: STKM5000400 3
Marca: SEAGATE
HDD extern Seagate, 5TB, Expansion portable, 3.5 USB3.2, Black
Referinta: STKL5000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 5TB, 2.5", iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
Referinta: WDBU6Y0050BBK-WESN 3
Marca: WD
HDD extern WD, 5TB, Elements Portable, 2.5", USB 3.0, Negru
Referinta: STKX5000403 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate 5TB Game Drive Xbox USB 3
Referinta: SPSD/512GB B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiExternFactor de formăPortabilCapacitatea SSD512 GBSuportă canalul de dateUSB 3.2 GEN 2Tehnologia memoriei3D NANDCuloare externăRedRata maximă de citire consecutivă1050 MBpsRata maximă de scriere consecutivă950 MBpsTemperatura ambiant
Referinta: STKP8000400 B
Marca: SEAGATE
Type of External DriveHard Disk DriveHard Drive Internal Form Factor3.5inStorage Capacity8 TBData Channel ExternalUSB 3.0External Data Bit Rate5 GbpsNecesita sistem de operareMicrosoft Windows 10 , Apple Mac OS 10.12 sau variante mai noiInterfacesUSB 3.0A
Referinta: SXS1000R/1000G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiExternFactor de formăPortabilCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateUSB 3.2 GEN 2Rata de biți a datelor externe10 GbpsTehnologia memoriei3D NANDAccesorii incluseUSB Type-A to C AdapterCablu inclusCablu USB Type C la USB Type ACulo
Referinta: AHV320-2TU31-CBL 3
Marca: ADATA
HDD extern ADATA, 2TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Albastru
Referinta: STKP22000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate 22TB 3.5" USB 3.0 Expansion
Referinta: STKM4000400 3
Marca: SEAGATE
HDD extern Seagate, 4TB, Expansion portable, 2.5" USB3.0, Black