Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI 4K Camera UVC-G6-BULLET; 8MP; IR LED; IP66; IK04; ceiling\wall; PoE.
| Tipul camerei | IP Camera |
| Rezoluția senzorului | 8 mp |
| Tehnologia senzorului de imagine | 1/1.8in |
| Rezoluția video maximă | 3840x2160 |
| Rată maximă de captare a cadrelor | 30 fps |
| Interfață | Ethernet |
| Reducerea zgomotului în video | Reducere zgomot 2D și 3D |
| Caracteristicile camerei web | Vedere nocturnă Detectarea feței IR Cut Filter Pet Detection Weatherproof Human Detection HDR Vehicle Detection License Plate Recognition |
| Standarde de protecție | IP66 IK04 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Fast Ethernet/Ethernet |
| Dispozitive integrate | Microfon Senzor de lumină Buton de resetare IR LED for Nightvision ARM Cortex A53 |
| Culoare externă | White |
| Capacitate de montare | Pole/Wallmount/Ceiling |
| Accesorii incluse | Kit de montare |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 50 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 0 % |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Power over Ethernet |
| Tensiune maximă de intrare | 57 V |
| Consumul maxim de energie | 9.9 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 37 V |
| Adâncime (mm) | 88.8 mm |
| Înălțime (mm) | 82 mm |
| Lățime (mm) | 82 mm |
| Greutatea nominală | 0.587 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 12 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 235 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 105.5 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 123.5 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.2105 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.5 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 372 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 290 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 320 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 7.263 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 6 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810084698792 |
Referinta: TAPO C660 KIT 3
Marca: TP-LINK
Kit cameră de supraveghere Pan/Tilt cu alimentare solară TP Link, senzor 1/2.7" Progressive Scan CMOS Starlight Sensor, Focal Length: 4.0 mm, Aperture: F1.6, Pan Mechanical Range:326° (360° Pan Coverage), Tilt Mechanical Range: 45° (90° Tilt Coverage
Referinta: TAPO C501GW 3
Marca: TP-LINK
Outdoor Pan/Tilt 4G LTE Camera SPEC: 1080p (1920x1080), 4G LTE (LTE-FDD: B1/3/5/7/8/20/28, LTE-TDD: B38/40/41), 1 × External Antenna, 1 × PoE Port, Horizontal 360º FEATURE: Pan/Tilt, Starlight Color Night Vision, Smart AI Detection and Notifications (moti
Referinta: IPC-HFW5449T-ASE-LED-0280B-S2 L
Marca: DAHUA
Camera IP Bullet 5MP,lentila 2.8mm, Dahua
Referinta: TAPO C100 3
Marca: TP-LINK
Camera Supraveghere WIFI Tp-link, wireless Tapo C100, Senzor 1/3.2", 1080p, 15fps, compresie: H.264, Cerințe sistem: iOS 9+, Android 4.4+, Distanță focală: 3.3mm, f2.0, 2-way audio, Microfon și difuzor încorporat, 2.4 GHz, WPA, WPA2-PSK.
Referinta: DS-2CD1023G2-I(2.8MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet, DS-2CD1023G2-I(2.8MM); 2MP; Senzor: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 1920 × 1080; Iluminare: Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR; IR 30M; Lentila: 2.8 mm, horizontal FOV 104°, verti
Referinta: VIGI C340(4MM) 3
Marca: TP-LINK
"TP-LINK VIGI 4MP Outdoor Bullet Network Camera,VIGI C340(4mm), 1/3"" Progressive Scan CMOS, obiectiv: 4mm, F1.6, unghi vizualizare horizontal FOV: 79°, vertical FOV: 43°, diagonal FOV: 93°, distanta IR: 30mm, interfata : 1 x RJ45 10/10
Referinta: DS-2CD2047G3-LIY(2.8MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2047G3-LIY(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 40m, IR 40m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 5
Referinta: INSIGHT S245(4MM) 3
Marca: TP-LINK
Camera IP Dome TP-Link VIGI InSight S245, 4MP, Lentila 4mm, IR+WL 30m, rezolutie video 2688 x 1520, H.265+/H.265/H.264+/H.264.
Referinta: IPC-HFW3649E-AS-IL-0280B L
Marca: DAHUA
DHA IP CAM 6MP IPC-HFW3649E-AS-IL-0280B
Referinta: DS-2CD2126G2-IMS(2.8MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere IP Dome 2MP Hikvision DS-2CD2126G2-IMS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.002 Lux @ (F1.4, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 30m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, interfata HDMI, slot card de memorie: microSD/microSDHC/mi