Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI UniFi 4K Camera AI Turret, UVC-AI-Turret; 4K; IR 40 m; IP66; IK08; ceiling\ arm\ wall; Face recognition, License plate recognition, Smart detections (people, vehicles, animals); PoE+; MicroSD card, (White).
| Tipul camerei | IP Camera |
| Rezoluția senzorului | 8 mp |
| Tehnologia senzorului de imagine | 1/1.8in |
| Rezoluția video maximă | 3840x2160 |
| Rată maximă de captare a cadrelor | 30 fps |
| Interfață | Ethernet |
| Unghiul de vizualizare orizontal | 109.9° |
| Unghi de vizualizare vertical | 56.7° |
| Unghi de vizualizare diagonală | 134.1° |
| Caracteristicile camerei web | Vedere nocturnă Power over Ethernet Focalizare fixă Detectarea feței IR Cut Filter Audio bidirecțional 3D DNR Human Detection 2D DNR HDR Smart Detection Vehicle Detection |
| Standarde de protecție | IP66 IK08 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Dispozitive integrate | Cititor carduri (Micro SD) Buton de resetare |
| Culoare externă | White |
| Capacitate de montare | Ceiling/Wallmount |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Kit de perete |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 50 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -30 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 0 % |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Power over Ethernet |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiune maximă de intrare | 57 V |
| Consumul maxim de energie | 20 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 42.5 V |
| Adâncime (mm) | 118 mm |
| Înălțime (mm) | 111 mm |
| Lățime (mm) | 118 mm |
| Greutatea nominală | 0.99 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 12 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Lungimea ambalajului (mm) | 149.5 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 149.5 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 143.5 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.176 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.5 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 524 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 374 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 234 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 8.3 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 6 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810084698457 |
Referinta: EL3 3
Marca: EZVIZ
Camera de supraveghere IP 3MP Ezviz EL3, lentila fixa 2.8mm, lumina alba: 15m, slot card de memorie: microSD maxim 512GB, microfon si difuzor incorporat, wreless: 2.4GHz and 5GHz Wi-Fi 6, IP 65, alarma la evenimente: Human AI Human Detection , Vehicle Det
Referinta: IPC-HDBW2441R-ZAS-27135 L
Marca: DAHUA
Camera IP Dome 4MP lentila motorizata IR 40m , microfon incorporat
Referinta: DS-2CD2387G3-LIS2UY/SL(4MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with ColorVu Hikvision DS-2CD2387G3-LIS2UY/SL(4MM), lentila fixa 4mm, iluminare min: Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1,
Referinta: TAPO C545D 3
Marca: TP-LINK
Outdoor Dual Lens Pan/Tilt Security Camera SPEC:2K (2304x1296) & 2K (2304x1296), 2.4 GHz, 2 × External Antennas,1 × Ethernet Port ,Horizontal 360º FEATURE: Dual Lens , Pan/Tilt, Color Night Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people,
Referinta: MC230 3
Marca: TP-LINK
Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera SPEC: 3K Resolution (2880*1620), Pan and Tilt (360° Horizontal), Built- in microphone and speaker, 850nm IR LED and Color Night Vision, 2.4GHz Wi-Fi FEATURE: MERCUSYS APP, Pan/Tilt, Smart Detection and Notification
Referinta: UVC-G5-PRO B
Marca: Ubiquiti
Next-gen indoor/outdoor 4K PoE camera with exceptional image performance, long-range IR night vision, and 3x optical zoom.Tipul camereiIP CameraRezoluția senzorului8 mpFocusFixedFocus Range4.1mm ~ 12.3mmZoom optic3 XTehnologia senzorului de imagine1/2inRe
Referinta: IPC-HDBW2249E-S-IL-0280B L
Marca: DAHUA
Camera IP,2MP,Dome, IR 30 m, SD Card Dahua, dual light
Referinta: DS-2CD1067G2H-LIU(2.8MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP ColorVu Hikvision DS-2CD1067G2H- LIU(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR: 30m, microfon incorporat, interfata: 1 x RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port, a
Referinta: DS-2CD1367G2H-LIUF/SL(2.8MM) 3
Marca: HIKVISION
Camera de supraveghere IP Turret 6MP Hikvision DS-2CD1367G2H- LIUF/SL(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba, IR 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/micro