Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | Pro |
| Model | Pro Slim |
| Tipul sistemului | Personal Computer |
| Factorul de formă al sistemului | Slim Tower |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| CPU | Intel Core Ultra 5 Processor 235 |
| Cantitate de nuclee CPU | 14 |
| Cantitate de fire | 14 |
| Suport CPU Standard | Socket 1851 |
| Cantitatea instalată CPU | 1 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache L2 ( nivel 2) | 26 MB |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Set de cipuri | Intel Q870 |
| Cantitatea de plăci de bază acceptate | 1 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Factorul de formă al memoriei | DIMM cu 288 de pini |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate maximă de stocare a memoriei de sistem instalabile | 64 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller: M.2 |
| Integrat | Storage Controller: M.2 Storage Controller: SATA III-600 (1) |
| SSD | 1x1 tb, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Factorul de formă al controlerului video | Integrat |
| Cip video | Intel Graphics |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| Controler audio Factor de formă | Integrat |
| Audio Chipset | Realtek ALC3204 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Standarde audio conforme | High Definition Audio |
| Dispozitive de intrare | Mouse |
| Tehnologia dispozitivelor indicatoare | Optic |
| Factor de formă de rețea | Integrat |
| LAN Chipset | Intel i219LM |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| 3.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 1 |
| PCI Express x16 | 1 |
| PCI Express x1 | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 1 (USB 3.2 (type C)), 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Denumirea OS | Linux Ubuntu |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Modul Plug-in |
| Tensiunea de intrare | AC 90-264 V |
| Frecvență de intrare | 47/63 Hz |
| Numărul de unități de alimentare instalate | 1; |
| Cantitatea maximă de unități de alimentare suportate | 1 |
| Puterea maximă de ieșire | 180 W |
| Capacitate de montare | Desktop |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 35 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 10 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 20 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 3048 m |
| Altitudine max. de depozitare | 10668 m |
| Înălțime (mm) | 303.5 mm |
| Adâncime (mm) | 293 mm |
| Lățime (mm) | 95 mm |
| Greutatea nominală | 3.9 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 494 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 396 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 267 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 7.77 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 5.57 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 7.77 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 2.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: ENCfee61ca2f0fb79a8534e1e2203a B
Marca: DELL
SeriesProModelPro TowerTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiTurnAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 7 Processor 265Cantitate de nuclee CPU20Cantitate de fire20Suport CPU StandardSocket 1851Cantitatea inst
Referinta: ENC8c529a253a31936223b7fd2eaa6 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro Max T2 TowerWarranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)595 mmPack Width (mm)378 mmPack Height (mm)505 mmPack Weight Brutto (kg)23.1 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)23.1 kg
Referinta: BTO107_QCT1250_EMEA_WIN-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro TowerTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiTurnAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 5 Processor 235Cantitate de nuclee CPU14Cantitate de fire14Suport CPU StandardSocket 1851Cantitatea inst
Referinta: BTO110_QBT1250_EMEA_UBU-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro Tower PlusTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiTurnAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 7 Processor 265Cantitate de nuclee CPU20Cantitate de fire20Suport CPU StandardSocket 1851Cantitatea
Referinta: BTO514_QCM1255_EMEA_WIN-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro MicroWarranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)500 mmPack Width (mm)240 mmPack Height (mm)133 mmPack Weight Brutto (kg)2.62 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)2.62 kg
Referinta: BTO108_QBS1250_EMEA_UBU-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro Slim PlusTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiSlim TowerAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 7 Processor 265Cantitate de nuclee CPU20Cantitate de fire20Suport CPU StandardSocket 1851Canti
Referinta: 90Y6009TRM 3
Marca: LENOVO
Desktop Gaming Lenovo Legion T7 34IAS10 , Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, RAM 2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM/CUDIMM slots, dual-channel c
Referinta: 91DF005VRM 3
Marca: LENOVO
Desktop Gaming Lenovo LOQ Tower 26ADR10 , AMD Ryzen™ 7 8745HX (8C / 16T, 3.6 / 5.1GHz, 8MB L2 / 32MB L3), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7, RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5200; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB DDR5-5200, 1x 1TB
Referinta: BTO103_QBM1250_EMEA_UBU-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro Micro PlusTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiMicro TowerAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 5 Processor 235Cantitate de nuclee CPU14Cantitate de fire14Suport CPU StandardSocket 1851Can
Referinta: BTO106_QCM1250_EMEA_UBU-05 B
Marca: DELL
SeriesProModelPro MicroTipul sistemuluiPersonal ComputerFactorul de formă al sistemuluiMicroAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCPUIntel Core Ultra 5 Processor 235TCantitate de nuclee CPU14Cantitate de fire14Suport CPU StandardSocket 1851Cantitatea in