Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | NUC |
| Model | NUC 15 Pro |
| Tipul sistemului | Personal Computer |
| Factorul de formă al sistemului | Mini |
| CPU | Intel Core Ultra 7 Processor 255H |
| Cantitate de nuclee CPU | 16 |
| Cantitate de fire | 16 |
| Suport CPU Standard | Socket 2049 |
| Cantitatea instalată CPU | 1 |
| Cantitate maximă de CPU suportată | 1 |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Cantitatea de plăci de bază acceptate | 1 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) 6400MHz(PC5-51200) |
| Capacitate maximă de stocare a memoriei de sistem instalabile | 96 GB |
| Integrat | Storage Controller: PCIe NVMe ( x M.2) |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller: Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Factorul de formă al controlerului video | Integrat |
| Cip video | Intel Arc Graphics |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| Factor de formă de rețea | Integrat |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 Gbps |
| USB 3.2 Gen. 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI | 2 (HDMI (Tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Adaptor de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Culoare externă | Black |
| Capacitate de montare | Desktop |
| În cutie | Scurt Ghid de utilizare |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare (priză UE) |
| Înălțime (mm) | 54 mm |
| Adâncime (mm) | 112 mm |
| Lățime (mm) | 117 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 183 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 151 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.39 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.62 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 597 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 331 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 161 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 7.82 kg |
| Ambalaje în cutie | 5 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 4711387950005 |
Referinta: EC27250_RPLU-R_008 3
Marca: DELL
DELL All-In-One EC27250, 27-inch FHD (1920 x 1080) Narrow Border Infinity Touch Display with Wide Viewing Angle, 5MP IR Tilt Camera (White), Intel(R) Core(TM) 7 processor 150U(12MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 5.4 GHz), Intel(R) Graphics, 16GB, 2x8G
Referinta: Z1E2000US 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/24GB/1TB - Silver - INT KB (2024) (Cto from MWUC3RO/A)
Referinta: 13AMS01300 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 AIO (27 inches) , Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0, Video: I
Referinta: MWUE3RO/A 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/16GB/256GB - Green - INT KB (2024)
Referinta: MD2T4RO/A 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/24GB/512GB - Blue - INT KB (2024)
Referinta: F0HQ0090RI 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 660M Gr
Referinta: F0J2004LRI 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560x1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-
Referinta: F0HQ008WRI 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 660M Gr
Referinta: 623Z4ET 3
Marca: HP
All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, Intel Core i3-N300 Octa Core (up to 3.8GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 256GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LA
Referinta: Z1E2000UT 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Silver - INT KB (2024) (Cto from MWUC3RO/A)