Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | NUC |
| Model | NUC 15 Pro |
| Tipul sistemului | Personal Computer |
| Factorul de formă al sistemului | Mini |
| CPU | Intel Core 7 processor 240H |
| Cantitate de nuclee CPU | 10 |
| Cantitate de fire | 16 |
| Suport CPU Standard | Priză 1744 |
| Cantitatea instalată CPU | 1 |
| Cantitate maximă de CPU suportată | 1 |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Cantitatea de plăci de bază acceptate | 1 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 4 |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Capacitate maximă de stocare a memoriei de sistem instalabile | 96 GB |
| Integrat | Storage Controller: PCIe NVMe ( x M.2) |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller: Intel Wi-Fi 7 BE202 |
| Factorul de formă al controlerului video | Integrat |
| Cip video | Intel Integrated |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| Factor de formă de rețea | Integrat |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 Gbps |
| USB 3.2 Gen. 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI | 2 (HDMI (Tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Adaptor de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Culoare externă | Black |
| Capacitate de montare | Desktop |
| În cutie | Scurt Ghid de utilizare |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare (priză UK) |
| Înălțime (mm) | 54 mm |
| Adâncime (mm) | 112 mm |
| Lățime (mm) | 117 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 183 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 151 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.39 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.62 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 597 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 331 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 161 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 7.82 kg |
| Ambalaje în cutie | 5 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 4711387949948 |
Referinta: EC27250_RPLU-R_007 3
Marca: DELL
DELL All-In-One EC27250, 27-inch FHD (1920 x 1080) Narrow Border Infinity Touch Display with Wide Viewing Angle, 90 Watt AC Adapter, 5MP IR Tilt Camera (White) , Intel(R) Core(TM) 7 processor 150U(12MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 5.4 GHz), Intel(R)
Referinta: F0HR00ANRI 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch, AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon
Referinta: MWUG3RO/A 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/16GB/256GB - Pink - INT KB (2024)
Referinta: F0HX000ERI 3
Marca: LENOVO
All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5" UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, RAM 1x 32GB
Referinta: ENCdc7530d9bbb28452b7a53359f0c B
Marca: DELL
SeriesOptiPlexModelOptiPlex 7420 AIO PlusTipul sistemuluiCalculator desktopFactorul de formă al sistemuluiAll-in-OneDispozitive integrateMicrofon Cameră web Cititor de carduri (SD)Tipuri de dispozitive flash acceptateSD SDHC SDXCAccesorii incluseScurt Ghi
Referinta: Z1E2000UT 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Silver - INT KB (2024) (Cto from MWUC3RO/A)
Referinta: BY6Y6ET 3
Marca: HP
All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, No ODD,
Referinta: P440VAK-BPC058XA 3
Marca: ASUS
All-in-One ASUS ExpertCenter P4, P440VAK-BPC058XA, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 16GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microph
Referinta: 90AR00Q2-M00020 B
Marca: ASUS
Referinta: MWV53RO/A 3
Marca: APPLE
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Pink - INT KB (2024)