Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI AP U7-Pro-XGS, WiFi7, 160 m², 500+ clients, PoE++, 10 GbE, 6 GHz\5.8 Gbps, ceiling\wall.

Ceiling-mounted 8-stream WiFi 7 AP with dedicated spectral scanning radio and 10/5/2.5/1 GbE support.






| Interfață | Ethernet/Wi-Fi |
| Factor de formă de rețea | Extern |
| Tipul portului uplink | 1 x 10GbE |
| Numărul total de porturi | 1 |
| Protocolul de comutare | Ethernet |
| Protocolul de legătură de date acceptă | 10 Gbps 1 Gbps 2.5 Gbps 5 Gbps |
| Locația dispozitivului | Extern |
| Frecvență wireless | 6 Gh up to 5.8 Gbps 5 Gh up to 8.6 Gbps 2.4 Gh up to 688 Mbps |
| Frecvență de bandă Wi-Fi | 2.4/5 Gh/6 Gh |
| Interval maxim în spații închise | 160 m2 |
| Indicatorul de stare | Starea activității |
| Algoritm de criptare | TLS |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11r IEEE 802.11k IEEE 802.11v IEEE 802.11ax IEEE 802.11be |
| Caracteristici rețea | 2x2 MIMO 4x4 MIMO Band Steering 1 Port PoE++ Mesh Technology Hotspot 2.0 |
| Antenă | Intern |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| Amplification | 6 dBi |
| Radio Output Power | 29 dBm |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power over Ethernet | DC 42.5-57 V |
| Consumul operațional de energie | 29 W |
| Culoare externă | White |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Kit de montare |
| Dispozitive integrate | Indicator LED Buton de resetare |
| Adâncime (mm) | 32.5 mm |
| Înălțime (mm) | 215 mm |
| Lățime (mm) | 215 mm |
| Greutatea nominală | 0.8 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 95 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -30 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 5 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 251 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 80.5 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 259 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.5518 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.8 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 561 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 314 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 326 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 9.311 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 6 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810084698341 |
Referinta: U7-PRO-WALL B
Marca: Ubiquiti
InterfațăEthernet/Wi-FiFactor de formă de rețeaExternNumărul de porturi1Protocolul de legătură de date acceptăGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 GbpsLocația dispozitivuluiExternRata de biți de date5.7 GbpsFrecvență de bandă Wi-Fi2.4 Gh/5 Gh/6 GhI
Referinta: U6-MESH-PRO L
Marca: Ubiquiti
"Indoor/outdoor WiFi 6 AP with 4 spatial streams, an integrated super antenna, and a gigabit passthrough port. WiFi 6 4 spatial streams 185 m² (2,000 ft²) coverage with the integrated omnidirectional super antenna 350+ connected devices Powe
Referinta: GWN7664ELR L
Marca: Grandstream
Outdoor AX6000 Wi-Fi 6 Access Point, 4x4:4 2.4/5G, 1x 2.5GbE, 1x AFP 2.5G, PoE, up to 300m coverage, up to 512 wireless clients, 6Gbps aggregate wireless throughput, 50 AP local controller, IP67
Referinta: U7-OUTDOOR B
Marca: Ubiquiti
InterfațăEthernetFactor de formă de rețeaExternNumărul de porturi1Protocolul de legătură de date acceptă2.5 Gbps Gigabit EthernetLocația dispozitivuluiExternRata de biți de date4.3 GbpsFrecvență de bandă Wi-Fi2.4 Gh/5 GhIndicatorul de stareStarea activită
Referinta: E7-EU B
Marca: Ubiquiti
Termen de garanție (o lună)12 luna(i)Greutatea brută a ambalajului (kg)1.1597 kgGreutatea netă a ambalajului (kg)1 kgBucăți în ambalaj1
Referinta: UK-ULTRA B
Marca: Ubiquiti
Incredibly compact, indoor/outdoor AP with versatile mounting options and long-range external antenna support.InterfațăEthernet/Wi-FiArhitectura rețelei locale10Base-T/100Base-TX/1000Base-TFactor de formă de rețeaExternTipul portului uplink1 x 10Base-T/10
Referinta: U7-PRO-OUTDOOR B
Marca: Ubiquiti
InterfațăEthernet/Wi-FiFactor de formă de rețeaExternNumărul de porturi1Protocolul de legătură de date acceptăWi-Fi 2.5 GbpsLocația dispozitivuluiExternRata de biți de date8.6 GbpsFrecvență de bandă Wi-Fi2.4 Gh/5 GhIndicatorul de stareStarea activitățiiSt
Referinta: U7-LR B
Marca: Ubiquiti
UBIQUITI AP U7-LR, 160 m² , 300+ clients, PoE, 2.5 GbE, 5 GHz\4.3 Gbps, ceiling\wall. InterfațăEthernetProtocolul de legătură de date acceptă2.5 GbpsLocația dispozitivuluiExternProtocol de rețea/transportTLSFrecvență de bandă Wi-Fi2.4 Gh/5 GhI
Referinta: U7-PRO B
Marca: Ubiquiti
Ceiling-mounted WiFi 7 AP with 6 spatial streams and 6 GHz support for interference-free WiFi in demanding, large-scale environments.InterfațăEthernet/Wi-FiFactor de formă de rețeaExternNumar de porturi1Protocolul de legătură de date suportateWi-Fi 2.5 Gb
Referinta: GWN7670 L
Marca: Grandstream
Indoor Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point, 2x2:2 2.4/5G, 2x 2.5G WAN/LAN, PoE, up to 175 m coverage, up to 256 wireless clients, 3.6Gbps aggregate wireless throughput, 50 AP local controller