Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI UniFi AP U6 Enterprise, U6-Enterprise; WiFi 6E, 140 m², 600+ clients, PoE+, 2.5 GbE, 6 GHz\4.8 Gbps, 5 GHz\4.8 Gbps, 2.4 GHz\573.5 Mbps; ceiling\wall.
| Interfață | Fără fir |
| Arhitectura rețelei locale | Bluetooth Ethernet Wi-Fi |
| Protocolul de legătură de date acceptă | 2.5 Gbps |
| Locația dispozitivului | Extern |
| Frecvență de bandă Wi-Fi | 2.4 Gh/5 Gh/6 Gh |
| Algoritm de criptare | WPA-PSK WPA WPA2 WPA3 WPA3-Enterprise |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Caracteristici rețea | Power over Ethernet plus (PoE+) MU-MIMO |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Consumul operațional de energie | 22 W |
| Culoare externă | White |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Kit de perete |
| Dispozitive integrate | Indicator LED Buton de resetare |
| Adâncime (mm) | 48.1 mm |
| Înălțime (mm) | 220 mm |
| Lățime (mm) | 220 mm |
| Greutatea nominală | 0.96 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 60 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 95 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -30 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 5 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 259 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 259 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 84 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.895 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.3 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 499 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 340 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 338 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 10.813 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 5 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810010077547 |
Referinta: U6-PRO B
Marca: Ubiquiti
Ceiling-mounted WiFi 6 AP with 6 spatial streams designed for large offices.InterfațăWi-FiArhitectura rețelei locale10Base-T/100Base-TX/1000Base-TNumărul de porturi1Protocolul de comutareEthernetProtocolul de legătură de date acceptăGigabit Ethernet/Fast
Referinta: GWN7665 L
Marca: Grandstream
Indoor Wi-Fi 6E Access Point, Tri-band 2x2:2, 1x GbE, 1x 2,5G, PoE, up to 175m coverage, up to 384 wireless clients, 5.4Gbps aggregate wireless throughput, 50 AP local controller
Referinta: U7-OUTDOOR L
Marca: Ubiquiti
"All-weather WiFi 7 AP with 4 spatial streams, an integrated directional super antenna, and versatile mounting options. WiFi 7 4 spatial streams 465 m² (5,000 ft²) open space coverage with the integrated directional super antenna Software-adju
Referinta: GWN7630LR L
Marca: Grandstream
Outdoor Wi-Fi Access Point, 4x4:4 2.4/5G, 2x GbE, PoE, up to 300m coverage, up to 200 wireless clients, 2.33Gbps aggregate wireless throughput, 50 AP local Controller, IP66
Referinta: U7-PRO-XGS B
Marca: Ubiquiti
Referinta: U6-MESH-PRO-EU B
Marca: Ubiquiti
InterfațăWi-FiArhitectura rețelei locale10Base-T/100Base-TX/1000Base-TNumărul de porturi2Protocolul de comutareEthernetLocația dispozitivuluiExternFrecvență de bandă Wi-Fi2.4 Gh/5 GhIndicatorul de stareStarea activitățiiAlgoritm de criptareWPA-PSK WPA WPA
Referinta: GWN7664ELR L
Marca: Grandstream
Outdoor AX6000 Wi-Fi 6 Access Point, 4x4:4 2.4/5G, 1x 2.5GbE, 1x AFP 2.5G, PoE, up to 300m coverage, up to 512 wireless clients, 6Gbps aggregate wireless throughput, 50 AP local controller, IP67
Referinta: E7-CAMPUS B
Marca: Ubiquiti
Referinta: U7-PRO L
Marca: Ubiquiti
"Ceiling-mounted WiFi 7 AP with 6 spatial streams and 6 GHz support for interference-free WiFi in demanding, large-scale environments. WiFi 7 with 6 GHz support 6 spatial streams 140 m² (1,500 ft²) coverage 300+ connected devices Powered using PoE+ 2