Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Factor de formă | 3.5" |
| Capacitatea SSD | 1 TB |
| Suportă canalul de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 256 MB |
| Viteza de rotatie | 5400 rpm |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 180 Mbps |
| Rata de biți a datelor externe | 6 Gbps |
| Erori nereparabile | 1 per 10^14 |
| Timpul mediu între defecțiuni | 1000000 h |
| Start / Stop Cycles | 600000 ciluri |
| Tensiunea de alimentare maxima | 12 V |
| Tensiunea de alimentare minima | 5 V |
| Consumul maxim de energie | 3.7 W |
| Consumul minim de energie | 3.5 W |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Adâncime (mm) | 146.99 mm |
| Înălțime (mm) | 20.2 mm |
| Lățime (mm) | 101.6 mm |
| Greutatea nominală | 0.415 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.42 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.415 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 14.67 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 14.67 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.17 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 8719706028226 |
Referinta: XVR5108HE-4KL-I3 L
Marca: DAHUA
DVR 8 canale XVR5108HE-4KL-I3
Referinta: WD122PURP B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD12 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta267 MbpsRata de biți a dat
Referinta: MD10ADA800V B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD8 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta281 MbpsRata de biți a date
Referinta: NVR608H-128-XI L
Marca: DAHUA
NVR 128 CANALE 2U DHA NVR608H-128-XI
Referinta: NVR4204-EI L
Marca: DAHUA
NVR 4 CANALE 2HDD DAHUA NVR4204-EI
Referinta: ST32000VE000 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD32 TBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta285 MbpsRata de biți a dat
Referinta: NVR4108HS-EI L
Marca: DAHUA
DHA NVR 8CH Compact 1U 1HDD NVR4108HS-EI
Referinta: ST16000VE005 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD16 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta240 MbpsRata de biți a dat
Referinta: ST16000VE004 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD16 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmTimpul mediu de cautare4.16 msRata de transfer intern a datelor susti
Referinta: ST12000VE003 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD12 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmTimpul mediu de cautare4.16 msRata de transfer intern a datelor susti