Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | Pro |
| Model | Pro 14 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 5 Mobile Processor 235U |
| Cantitate de nuclee CPU | 12 |
| Cantitate de fire | 14 |
| Nume nucleu CPU | Arrow Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 4.9 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 12 MB |
| Suport CPU Standard | Socket 2049 |
| Număr de nuclee de performanță | 2 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Memorie RAM | 16 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| SSD | 1 TB |
| Diagonala display-ului | 14" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | IPS |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 1920x1200 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 60 Hz |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Antireflex Full HD+ 300 nits Brightness |
| Audio Chipset | Realtek ALC3204 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Standarde audio conforme | High Definition Audio Waves MaxxAudio Pro |
| Cip video | Intel Graphics |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul sistemului | Notebook |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | Da |
| Dispozitive integrate | Finger Print Reader Touchpad Speakers Microfon |
| Caracteristici de securitate | Intel vPro technology Fantă pentru blocare de securitate |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C Suportă ieșirea video digitală Thunderbolt 4 |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Culoare externă | Platinum Silver, Metallic Finish |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Pro |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Tehnologia acumulatorului | Polimer litiu-ion |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 3 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 55 Wh |
| Adâncime (mm) | 225.3 mm |
| Înălțime (mm) | 20.37 mm |
| Lățime (mm) | 313.7 mm |
| Greutatea nominală | 1.35 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | ProSupport |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 396 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 65 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 356 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 2.7 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.35 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 2.7 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1.25 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: Z1FE0058A 3
Marca: APPLE
MacBook Pro 14.2"/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural Engine16-core)/48GB/1TB - Space Black - INT KB (cto from MX2H3RO/A)
Referinta: AW16A51U96425070TIWP 3
Marca: DELL
Laptop Gaming Alienware 16 Area-51 AA16250, 16" WQXGA (2560 x 1600) 240Hz, 3ms, 100% DCI-P3, 500 nits, NVIDIA G-SYNC and Advanced Optimus, FHD Camera, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 Processor 275HX (24 cores, 36MB Total Cache, 2.7GHz to 5.4GHz), NVIDIA(R)
Referinta: 21SX0057RI 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel); 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-560
Referinta: 83RU002LRM 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo Gaming Legion Pro 7 16AFR10H, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (Typical) / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryz
Referinta: Z1KH000KK 3
Marca: APPLE
MacBook Pro 14.2"/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/32GB/512GB - Space Black - INT KB - (No Adapter) - 2025 (Cto from MDE04RO/A)
Referinta: BTO601_PC14255_EMEA 3
Marca: DELL
Laptop DELL PRO 14, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti- Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, AMD Ryzen(TM) AI 5 PRO 340 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads,
Referinta: DL5550FI31315U16GB512GBU3Y-05 B
Marca: DELL
Series[Latitude 5550]ModelLatitude 5550CPUIntel® Core™ i3 Mobile Processor 1315UCantitate de nuclee CPU6Cantitate de fire8Nume nucleu CPURaptor LakeTurbo Clock Rateup to 4.5 GhDimensiunea cache-ului CPU10 MBSuport CPU StandardPriză 1744Număr de nuclee de
Referinta: RB14250_FU7165U32GB1TBW3Y-05 B
Marca: DELL
Series[Pro Rugged 14]ModelPro Rugged 14CPUIntel® Core™ Ultra 7 Processor 165UCantitate de nuclee CPU12Cantitate de fire14Nume nucleu CPUMeteor LakeTurbo Clock Rateup to 4.9 GhDimensiunea cache-ului CPU12 MBSuport CPU StandardSocket 2049Număr de nuclee de
Referinta: Z1L8000D3 3
Marca: APPLE
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, NeuralEngine16-core)/32GB/1TB - Midnight - INT KB (No Adapter) - 2026 (CTO from MDHG4RO/A)
Referinta: MC6U4RO/A 3
Marca: APPLE
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Sky Blue - INT KB (2025) 35W USB‑C