Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | Pro |
| Model | Pro Max 16 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265H |
| Cantitate de nuclee CPU | 16 |
| Cantitate de fire | 16 |
| Nume nucleu CPU | Arrow Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 5.3 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Suport CPU Standard | Socket 2049 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Low Power Efficient-cores Quantity | 2 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Memorie RAM | 32 GB (2 slots) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| SSD | 1 TB |
| Diagonala display-ului | 16" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 1920x1200 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 60 Hz |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Antireflex Full HD+ 400 nits Luminozitate |
| Audio Chipset | Realtek ALC3329 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Standarde audio conforme | Waves MaxxAudio Pro |
| Cantitatea de plăci video instalate | 1 |
| Cip video | Nvidia RTX PRO 2000 |
| Tipul de memorie | GDDR7 |
| Tipul de memorie video | Memoria controlerului video |
| Installed Video Memory | 8 GB |
| Additional Video Card | Integrated Intel Arc Graphics |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul sistemului | Notebook |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | Da |
| Dispozitive integrate | Finger Print Reader Accelerometru Hall Sensor Touchpad Speakers Microfon Cititor de carduri |
| Tipuri de dispozitive flash acceptate | Micro SD Micro SDHC Micro SDXC |
| Caracteristici de securitate | Intel vPro technology Fantă pentru blocare de securitate TPM 2.0 |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C Suportă ieșirea video digitală Thunderbolt 4 |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Pro |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Tehnologia acumulatorului | Polimer litiu-ion |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 6 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 96 Wh |
| Adâncime (mm) | 256 mm |
| Înălțime (mm) | 19.08 mm |
| Lățime (mm) | 358 mm |
| Greutatea nominală | 2.1 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 35 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 0 % |
| Altitudine max. de operare | 3048 m |
| Altitudine max. de depozitare | 10668 m |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | Next Business Day |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 543 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 70 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 323 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 3.73 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 2.2 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 3.73 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1.43 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: 91B2003GRM 3
Marca: LENOVO
Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capabl
Referinta: BTO505_QCT1255_EMEA_UBU 3
Marca: DELL
Dell Pro Tower (QCT1255), desktop tower chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 5 8500G processor (6 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 8GB: 1 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB S
Referinta: DLFCT225U516512RTXW11P 3
Marca: DELL
Dell Pro Max Tower T2 (FCT2250), desktop tower chassis with TPM, 1500W (80 Plus Platinum) PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core Ultra 5 245K processor (24 MB cache, 14 cores, 14 threads, 3.6 GHz to 5.2 GHz, 125W), Intel vPro Ent
Referinta: DLQVS126I58512UBU.P 3
Marca: DELL
DELL PRO Slim Essential QVS1260, Intel(R) Core(TM) i5-14500 vPro(R) (14 cores, up to 5.0GHz), Intel(R) UHD Graphics 770, 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, 4800 MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card,
Referinta: DLQVS126I58512UBU 3
Marca: DELL
Desktop Dell Pro Slim Essential (QVS1260), 180W PSU, Intel(R) Core(TM) i5-14500 vPro(R) (14 cores, up to 5.0 GHz), Intel(R) UHD Graphics 770, 8GB, 1x8GB, DDR5, 4800MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth w
Referinta: BTO503_QCT1255_EMEA 3
Marca: DELL
Dell Pro Tower QCT1255, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 3 8300G (4 cores, up to 4.9GHz), Integrated Graphics, 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512 GB, SSD, Internal speaker, 8x DVD+/-RW/RAM 9.5m
Referinta: EBT2250_ARL_128 3
Marca: DELL
Dell Tower Plus EBT2250, 1000W Graphite PSU, ENERGY STAR Qualified, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K (24 cores, 76MB cache, 3.7GHz to 5.7GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5080, 16GB GDDR7, 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s, 2 x 1TB M.2 PCIe NVMe SSD (Performa
Referinta: BTO102_QCS1250_EMEA_UBU 3
Marca: DELL
Dell Pro Slim (QCS1250), desktop slim chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, Intel Core Ultra 5 235 processor (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 8GB: 1 x 8 GB, DDR5, up to 5600 MT/s,
Referinta: BTO513_QCM1255_EMEA 3
Marca: DELL
Dell Pro Micro (QCM1255), desktop micro chassis with TPM, 65W AC Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8600GE processor (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0 GHz), 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD T
Referinta: CS7P6ET 3
Marca: HP
Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetoot